Osobní reference

Pro odeslání recenze je potřeba zaškrtnout okénko "Nejsem robot"


Klára Jacíková

S paní Hykmanovou maximální spokojenost. Šikovná, precizní, milá, vstřícná. Úžasné jednání. První skleněná protéza se kterou nemám problémy a padne jako ulitá, ačkoli má atypický tvar. Paní Hykmanové velké díky.


Robert Němec

Perfektni a precizní práce společně s přátelskou atmosférou nám dává novou možnost kde si nechat vyrobit oční protézy bez průtahů a složitého způsobu objednání. Vřele DOPORUČUJI !!! :-)


Pavel

U pani Hykmanové jsem si nechal vyrobit dvě oční protézy.Jsem velmi spokojen,kvalita, ochota a přístup ,to se jen tak nevidí.Můžu jen vřele doporučit.


Miroslav Josefi

Ochota, milé jednání, příjemné prostředí, dostupnost, krátká objednací doba, naprostá spokojenost s prací. Mohu jen doporučit. MJ.


Dvořák F

Velmi moc děkuji za příjemné chování a hlavně za ochotu.Takovéto jednání se velmi málo vidí a obvzláště u soukromníků.Protéza sedí a je velmi dokonale zpracovaná.Jěště jednou moc děkuji.Doporučuji ostatním postiženým. Dvořák F


Marta Almášiová

Vynikajúci a profesionálny prístup, skvele odvedená práca a nesmierna láskavosť p.Jiřinky mi skvalitnili život o 90 % :) ĎAKUJEM !


Václava Jiráková

Dnes jsem navštívila poprvé paní Hykmanovou a jsem doslova nadšená.Nejen s precizní prací.,ale i lidským přístupem.Opravdu po dlouhé době jsem moc spokojená,už jsem byla zoufalá. Mohu jen vřele doporučit. Ještě jednou velké díky😀


Vachulka

Paní Hykmanová je jednička ve své profesi. V první řadě opravdu perfektní protéza.Vstřícnost, ochota a pečlivost s jakou jsem se setkal po velmi dlouhé době. Mohu všem, vřele, doporučit! Těším se na další návštěvy. Vachulka


Věra Balcarová

Včera jsem byla poprvé u paní Hykmanové a byla jsem nadšená jejím příjemným, empatickým a profesionálním přístupem. Jsem moc spokojená s protézkami, které perfektně sedí. Paní je opravdu šikovná, pečlivá, ochotná, prostě SUPER! DOPORUČUJI VŠEM, KDO TYHLE SLUŽBY POTŘEBUJÍ!! Ještě jednou moc děkuju! Věra B.


Pavel

Opět jsem navštívil pani Hykmanovou a jako vždy super přístup a vynikající výroba očních protéz.oční protéza
oční protéza