Osobní reference


Klára Jacíková

S paní Hykmanovou maximální spokojenost. Šikovná, precizní, milá, vstřícná. Úžasné jednání. První skleněná protéza se kterou nemám problémy a padne jako ulitá, ačkoli má atypický tvar. Paní Hykmanové velké díky.


Robert Němec

Perfektni a precizní práce společně s přátelskou atmosférou nám dává novou možnost kde si nechat vyrobit oční protézy bez průtahů a složitého způsobu objednání. Vřele DOPORUČUJI !!! :-)


Pavel

U pani Hykmanové jsem si nechal vyrobit dvě oční protézy.Jsem velmi spokojen,kvalita, ochota a přístup ,to se jen tak nevidí.Můžu jen vřele doporučit.


Miroslav Josefi

Ochota, milé jednání, příjemné prostředí, dostupnost, krátká objednací doba, naprostá spokojenost s prací. Mohu jen doporučit. MJ.


Dvořák F

Velmi moc děkuji za příjemné chování a hlavně za ochotu.Takovéto jednání se velmi málo vidí a obvzláště u soukromníků.Protéza sedí a je velmi dokonale zpracovaná.Jěště jednou moc děkuji.Doporučuji ostatním postiženým. Dvořák F


Marta Almášiová

Vynikajúci a profesionálny prístup, skvele odvedená práca a nesmierna láskavosť p.Jiřinky mi skvalitnili život o 90 % :) ĎAKUJEM !


Václava Jiráková

Dnes jsem navštívila poprvé paní Hykmanovou a jsem doslova nadšená.Nejen s precizní prací.,ale i lidským přístupem.Opravdu po dlouhé době jsem moc spokojená,už jsem byla zoufalá. Mohu jen vřele doporučit. Ještě jednou velké díky😀


Vachulka

Paní Hykmanová je jednička ve své profesi. V první řadě opravdu perfektní protéza.Vstřícnost, ochota a pečlivost s jakou jsem se setkal po velmi dlouhé době. Mohu všem, vřele, doporučit! Těším se na další návštěvy. Vachulka


Věra Balcarová

Včera jsem byla poprvé u paní Hykmanové a byla jsem nadšená jejím příjemným, empatickým a profesionálním přístupem. Jsem moc spokojená s protézkami, které perfektně sedí. Paní je opravdu šikovná, pečlivá, ochotná, prostě SUPER! DOPORUČUJI VŠEM, KDO TYHLE SLUŽBY POTŘEBUJÍ!! Ještě jednou moc děkuju! Věra B.


Pavel

V dubnu jsem opět navštívil pí.Hykmanovou a jako každý rok opět plná spokojenost,mohu říci na výbornou.Každému mohu vřele doporučit.


Alena Studničná

Včera, t.j. 16.5.2018, jsem poprvé navštívila p. J. Hykmanovou v Jablonci nad Nisou. Také i já jsem doslova nadšená - objednání bez průtahů a čekání, domluva na termínu návštěvy absolutně bez problémů. Paní Hykmanová je mistr ve svém oboru, je nesmírně pečlivá, precizní a její přístup ke klientovi je na vysoké úrovni. Souhlasím s vyjádřeními ostatních, kteří taktéž paní Hykmanovou chválí. Chvála je na místě. Studničná


Erika

Velmi ochotna, trpezliva a sikovna pani. Jej praca je velmi kvalitna a konecny efekt je perfektny. Odporucam vsetkym kto to potrebuje. Konecne je v jablonci niekto dalsi a sikovny. Velmi ludsky pristup. 👌


Jakub Mareš

Skvele odvedena prace, konecne po letech oko, ktere sedi. Diky!


Petr Marel

Protézka od paní Hykmanové je perfektní,nevím o ní celý den.Ani rodina nepoznala které oko je protézka.Paní Jiřinka je moc milá a vstřícná a mistr ve svém oboru! Takové jednání a profesionalita se dnes už moc nevidí,děkuji a vřele doporučuji všem stejně postiženým!


Pavel Šedivý

Dne 3 května jsem byl opět u p.Hykmanové,jako každý rok perfektní.Přístup k lidem to se vidí málo kde.Moc děkuji a těším se na další setkání v roce 2020.Každému kdo to potřebuje vřele doporučuji.


Jaroslav

Paní Hykmanová je velice šikovná a pečlivá. Oceňuji snadné objednávání a velmi osobní přístup. Je to jednička ve svém oboru, vřele doporučuji.


Klára Jacíková

Po roce jsem byla opět u paní Hykmanové pro "nové oči". A opět, když kouknu do zrcadla, pomalu nevím, které je moje a které skleněné. Takže s velkou vděčností díky paní Hykmanová. :-) Už se těším na příští návštěvu.


jindriska skalova

Děkuji paní Hykmanové jménem mého muže za skvěle odvedenou práci . Opět po roce jsme si odvezli dvě perfektně padnoucí protézky. Navíc jsme čas strávili v příjemném prostředí a milé společnosti. Co víc si přát? Velké díky!!!!!


Tomas Popek

Byl jsem u paní Hykmanové poprvé a byl jsem maximálně spokojený. Velice milé a vstřícné jednání. S protézou jsem maximálně spokojený. Včele doporučuji. Děkuji.


Ivana

Byla jsem u paní Hykmanové již podruhé, jsem velmi spokojena - milý, vstřícní, empatický přístup, příjemné prostředí, kvalitní práce. Můžu jen a jen doporučit.


Stanislav K.

Rozhodl jsem se na základě pozitivních referencí nechat si vyrobit oční protézy u paní Hykmanové. Mohu jen potvrdit jejich zkušenosti. Paní je velmi milá, pozitivní a vstřícná a pokud jde o její práci, tak absolutní spokojenost. Protézy výborně sedí a barva je dokonalá. Po několika letech jsem opravdu spokojen. Děkuji


Josef

Dnes jsem byl poprvé u paní Hykmanové pro oční protézku a musím vyjádřit maximální spokojenost jak s výsledným dílem, tak s ochotou a jednáním. Je to nebetyčný rozdíl proti arogantnímu chování a jednání pana Adamovského,ke kterému jsem doposud jezdil. Veliký dík paní Hykmanová.


Kanonyrek

Paní Hykmanová je nejen pohledná, ale hlavně velmi šikovná a vstřícná paní, která velmi dobře pozná na pacientovi, jakou barvu a protézu potřebuje, která následně sedí velmi dobře. Trochu mě mrzí, že jsem k paní Hykmanové nezačal jezdit dříve, teď už jsem spokojený s protézou i s vstřícností paní Hykmanové. Ještě jednou díky, vřele doporučuji dalším lidem


Václav Rychtář

Mnohokrát děkuji za příkladný přístup a naprosto profesionální práci. Protézu nosím už 65 let, tu od pí. Hykmanové mám perfektně udělanou, že ani nejbližší nepoznají rozdíl. Ještě jednou děkuji, škoda, že jsem nevěděl o její práci dříve.oční protéza
oční protéza